2012 03 21

Skelbiami atrankos rezultatai!

Daugiau nei prieš mėnesį prasidėjusi atranka į žurnalistų ugdymo programą – finišo tiesiojoje! Turime 20 laimingųjų ir siurprizą norintiems čia patekti.

Visos anketos ir rašto darbai buvo įvertinti žurnalistikos profesionalų. Jiems tai įvykdyti nebuvo jau tokia lengva užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Nepatekusiems į antrą etapą patariam nenusivilti ir nenumesti mėgstamo užsiėmimo. Šiais metais įvedėme naujovę – prie programos bus galima prisijungti visą balandžio mėnesį.  Ši galimybė aktuali tik jau bendradarbiaujantiems su žiniasklaidos priemonėmis ar studijuojantiems žurnalistiką“,  – teigia Nacionalinio socialinės integracijos instituto direktorė Neringa Jurčiukonytė.

Na, o į kitą etapą patekusieji kviečiami smailinti savo žurnalistines plunksnas ir per mėnesį parengti straipsnį, eksperimentą ar video reportažą socialine tematika. Dalyviai galės pasirinkti jiems rūpimą temą,visą laiką atrinktuosius konsultuos žiniasklaidos ekspertai, tad jie galės kreiptis bet kokiais iškilusiais klausimais.   Nusimato kelionių į Vilnių ir galiausiai finale – visi darbai bus publikuojami adresu zurnalistui.lt, o geriausiems – tiesus kelias ant 15min.lt ir DELFI naujienų portalų pakylos.  

Po šio darbo į finalinį etapą patekę dalyviai pasiners į 4 dienų interaktyvius  tarptautinius mokymus, kurių metu apie profesionalią ir etišką žurnalistiką išgirs iš įvairių sričių ekspertų.

Programos šūkis skelbia: „Nieko apie pažeidžiamas grupes be pažeidžiamų grupių“. Būtent todėl šią atranką praėję dalyviai balandžio 12 dieną atvyks į Vilniuje vyksiančią „Gyvąją biblioteką“, kurios metu iš pirmų lūpų išgirs diskriminaciją patiriančių žmonių matomas problemas.

Taigi, Jūsų dėmesiui, abėcėlės tvarka pateiktas sąrašas dalyvių, patekusių į kitą etapą (su kiekvienu jų bus susisiekta asmeniškai):

Agnė Patackaitė

Akvilė Žaromskytė

Andželika Jablonskytė

Augustė Bertašiūtė

Eglė Gražytė

Evelina Talandytė

Germantė Gergardaitė

Gintarė Bakūnaitė

Izabelė Šležaitė

Justė Kudžmaitė

Kamilė Baubinaitė

Monika Čepukaitė

Pranciškus Vaišvila

Rimantė Steponavičiūtė

Rugilė Bražinskaitė

Rūta Paukštytė

Sandra Šuliauskaitė

Ugnė Leonavičiūtė

Urtė Sofija Mitokaitė

Žymantė Trakelytė

Ovacijos atrinktiems! Su Jumis visais bus susiekta elektroniniu paštu ir nurodyti tolimesni veiksmai. Iki susimatymo!

Komentarai

Draugai ir parteriai: