2011 07 12

Ratuoti riteriai kyla už neįgaliųjų teises

„Du ratai tapo mano kūno dalimi ir nuo tada aš vadinuosi ratuotas. Visuomenė manęs negirdi ir nepalaiko, todėl tapau riteriu“, – sako neįgalieji, kovojantys už teisę garbingai patekti į viešosios paskirties pastatus. Todėl čia pat, prie neįgaliesiems problemiško, „Žvejų rūmų“ pastato 2011 m. liepos 15 d. 14.00 val. organizuojama socialinė akcija „Ratuoti riteriai“.

Akcijos metu išvysime ne tik „ratuotus riterius“, susibūrusius kovon, bet ir ratukais į Klaipėdos meno olimpą bandantį įsigauti patį miesto merą.

Kiti susirinkusieji, taip pat turės galimybę akimirkai virsti ratuotais kariais ir mero įkandin įveikti bortelius, laiptelius bei lentas, atstojančias neįgaliųjų įvažiavimą į pastatą.

Tikimasi, jog ši socialinė iniciatyva atkreips Klaipėdos miesto savivaldybės ir „Žvejų rūmų“ pastato vadovo dėmesį bei paskatins imsis konkrečių problemos sprendimo – pastato pritaikymo neįgaliems būdų.

Įdomu, kaip kilo akcijos idėja? Išsamiau>>>
 

Naujienoje aprašomos veiklos vyksta įgyvendinant Europos Komisijos programos „Veiklus jaunimas“ finansuojamą projektą „Demokratijos adresas – žurnalistika“.

 

 

 

 

Komentarai

Draugai ir parteriai: