2011 03 17

Kurie dalyviai išlaikė praktinės užduoties egzaminą?

 Jaunųjų žurnalistų ugdymo programa žengia į antrą etapą. 28 dalyviams, įveikusiems praktinės užduoties barjerą, duris atvers „Gyvoji biblioteka“. Šis jau ateinantį pirmadienį, kovo 21 dieną, 11 valandą prasidėsiantis metodas leis susitikti su savo stereotipu bei nusibrėžti žurnalistinio eksperimento, būsimų mokymų gaires. Tiek patekusių į antrą etapą, tiek tų, kuriems ne taip pasisekė – vis dar laukia išbandymai.

 28 jaunieji žurnalistai – tiek dalyvių perkopė 8 balų kartelę. Programa jau turi  pirmąjį dešimtuką. Jį gavusi Liucija Zubrutė atliko žurnalistinį eksperimentą ir savo kailiu išbandė, kas lauktų besilaukiančios paauglės, kurios abu tėvai jaučia silpnybę stikliukui.Ką pasiūlė šio žurnalistinio tyrimo herojai Monikai valdžios institucijos? Tai klausimas į kurį atsakymą netrukus išgirsime.

Ne daug nuo Liucijos atsiliko dar dvi programos dalyvės, surinkusios vos pusę balo mažiau. Surinkusių 9 ir 8,5 balus dalyvių stovyklos pasiskirstė apylygiai. Gausiausias būrys surinkusių 8 balus.

Jau tapo tendencija, kad šiame „Demokratijos adresas – žurnalistika“ konkurse balai pasiskirsto tolygiai. Ir dalyvių atrankos komisija priversta antrą kartą iš eilės atrinkti daugiau nei planuota dalyvių. Šį kartą atrinkome 8 dalyviais daugiau. Tačiau anaiptol ne visiems atrinktiems 28 dalyviams atviras kelias į jau balandžio mėnesį prasidėsiančius tarptautinius jaunųjų žurnalistų mokymus.

Kiek dalyvių keliaus į mokymus priklausys nuo atliktų paskutinių praktinės užduoties korekcijų. Būtent praktinei užduočiai pakoreguoti yra duodamos beveik dvi savaitės.

Kovo 28 diena – iki šios dienos bus atliekami paskutiniai štrichai  – ir atviras kelias jaunųjų žurnalistų darbų publikavimui.

DĖMĖSIO: praktinę užduotį koreguoti turės tiek patekę, tiek nepatekę į antrąjį etapą. T.y. visi 44 į pirmąjį programos patekę dalyviai.

Laikome kumsčius ir su smalsumu laukiame. Kokius naujus išbandymus žada vis sunkėjantys programos  vingiai?

 

 

 

Komentarai

Draugai ir parteriai: