2011 03 06

Praktinė užduotis įsibėgėja

Su didžiuliu susidomėjimu prasidėjusi Jaunųjų žurnalistų programa nemažina tempo. Visi dalyviai ne tik išsirinko temas, jas išsigrynino ir pasirinko pašnekovus − kai kurie jau spėjo ir juos pakalbinti!  Pasirinktos temos − pačios įvairiausios. Jaunieji žurnalistai tirs tautinės diskriminacijos, priklausomybių, smurto prieš moteris, nacionalizmo, abortų, begalės bei kitas reikšmingas ir toli gražu ne lengvas temas. Sulauksime ne tik straipsnių, tačiau ir video medžiagos.  

Dalyviai ne tik kalbins pašnekovus − kai kurie iš dalyvių jau per praktinę užduotį ryžosi eksperimentui – pabūti diskriminuojamų asmenų vietoje – dieną praleis negalią turinčio asmens vežimėlyje ir bandys pasiekti savo miestelio valdžios įstaigas. 

    Jauniesiems talentams intensyviai padeda ir palaiko žurnalistai: Džina Donauskaitė, Mindaugas Jackevičius ir Tomas Bučas. Visus parengtus žurnalistinius kūrinius bus galima išvysti šiame tinklapyje bei žiniasklaidos partnerių portaluose: Delfi, 15 min ir kt.  Po to − dalis, kurios turbūt nekantriai laukiate.

Dvidešimt atrinktų programos dalyvių Tarptautinę dieną prieš rasinę diskriminaciją vyks į Vilnių dalyvauti  „Gyvojoje bibliotekoje“. Čia jie išsigrynins, rinksis temas programos iššūkiui – žurnalistiniam tyrimui. Žurnalistiniam tyrimui pasiruošti padės tarptautiniai mokymai. Tačiau iki tol dar yra nemažai darbo rašyti savo publikacijas, reportažus. Tad laikome kumščius už dalyvius ir laukiame rezultatų.

 

 

 

 

Komentarai

Draugai ir parteriai: